Delikatny płyn do kąpieli dla dzieci powyżej 3 roku życia, o zapachu borówki. Łagodnie oczyszcza skórę, zapewniając jej odpowiednią ochronę. Gwarantuje przyjemną kąpiel pełną piany.
Zapewnia łagodne oczyszczenie pełne piany, które nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwej skóry, nie szczypie w oczy i sprawia, że codzienne kąpiele stają się prawdziwą przyjemnością.
Produkt zawiera naturalne oleje, takie jak olej kokosowy i żurawinowy, które wzmacniają barierę hydrolipidową skóry, zapewniając jej odpowiednią ochronę.
Kompozycja zapachowa płynu nie zawiera alergenów. Płyn osiada przyjemny zapach borówki, co sprawia, że kąpiel staje się nie tylko pielęgnacyjnym rytuałem, ale także przyjemnym doznaniem dla dziecka.