MOKOSH Wygładzający krem do twarzy Figa 60 ml

Sklep Ekologiczny Eko Familia






Opis
Wygładzający krem do twarzy Figa MOKOSH 60ml
Mokosh Cosmetics to polska marka, która produkuje wyjątkowe kosmetyki naturalne, ujmujące jakością i doborem surowców, konsystencją i zapachem. Receptury produktów Mokosh są owocem wspólnej pracy technologów i kosmetologów, dlatego tak dobrze odpowiadają realnym potrzebom Klientów.
Mokosh nieustannie szuka nowych rozwiązań i formulacji. Tworzy kosmetyki, których stosowanie daje widoczne efekty, a do ich produkcji używa starannie wyselekcjonowanych, w większości organicznych surowców o potwierdzonym działaniu.
Innowacyjny, a zarazem naturalny krem o apetycznym zapachu figi do regularnej pielęgnacji każdego typu skóry. Stworzony na bazie naturalnych olei i ekstraktów wykazuje silne właściwości nawilżające, regenerujące i odżywcze. W swoim składzie zawiera m.in.: egzotyczny olej z baobabu, który działa przeciwzapalnie i regenerująco w różnych warstwach naskórka, olej arganowy o silnym działaniu nawilżającym i odmładzającym, olej jojoba, który zmiękcza skórę i odbudowuje jej płaszcz hydrolipidowy. Dodatkowo aktywnie działające naturalne ekstrakty z figi, lnu i bawełny oraz kompleks AQUAXYL™ z naturalnym ksylitolem nawilżają, rozświetlają, odżywiają skórę oraz chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i wolnych rodników.
Składniki aktywne:
- ekstrakt z figi
- ekstrakt z lnu
- ekstrakt z bawełny
- kompleks AQUAXYL™
- olej arganowy
- olej z baobabu
- olej jojoba
- olej macadamia
- olej ze słodkich migdałów
Krem idealnie pielęgnuje twarz, szyję i dekolt, a regularnie stosowany:
- poprawia nawilżenie skóry
- łagodzi podrażnienia i działa kojąco
- wygładza i ujędrnia skórę
- redukuje drobne zmarszczki, odmładza, poprawia owal twarzy
- poprawia mikrokrążenie i koloryt skóry
- stymuluje skórę do odnowy, odżywia i regeneruje
Krem jest kosmetykiem wegańskim.
Krem nie zawiera składników z przeciwwskazaniami dla kobiet w ciąży.
Wartość rynkowa produktu to: 139 zł. Cena sprzedaży jest ceną promocyjną. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
Opakowanie: 60 ml
Producent: Mokosh